Dnes má meniny Viliam, gratulujeme.
Vyhladávač: Pridať inzerát
Navigácia RýchlyPredaj.sk - Spodná bielizeň - Pánske Boxerky Calvin Klein 3ks v originál balení
www.sms-portal.cz

Pánske Boxerky Calvin Klein 3ks v originál balení

panske_boxerky_calvin_klein_3ks_v_original_baleni_o41qf.jpg
panske_boxerky_calvin_klein_3ks_v_original_baleni_ahi1g.jpg panske_boxerky_calvin_klein_3ks_v_original_baleni_ahi1g.jpg panske_boxerky_calvin_klein_3ks_v_original_baleni_9isfp.jpg panske_boxerky_calvin_klein_3ks_v_original_baleni_9isfp.jpg panske_boxerky_calvin_klein_3ks_v_original_baleni_ugd2i.jpg panske_boxerky_calvin_klein_3ks_v_original_baleni_ugd2i.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 515
Cena
25,90 €

Celá Sr
Predám nové originál zabalené balenie boxeriek calvin klein. Balenie obsahuje 3 ks ako na obrázku . Farebnosť boxeriek vyberajte podľa fotiek : ( šedá,biela,čierna) ( čierna,čierna,čierna) ( siva,siva,siva) ( Biele,Biele,Biele ) ( Biele,Tmavo modré,červené) Meranie veľkosti : S ( Pás 71-79cm) M ( Pás 79-88cm) L ( Pás 89-99cm) XL( Pás 99-109cm) 1) zmeraj si obvod pásu v mieste nosenia boxeriek priamo na sebe, odmerané centimetre porovnaj s uvedenenou veľkosťou pri tovare. Cena 25,9€ . Balenie vhodné ako darček pre muža. Pre viac foto ma kontaktujte emailom.

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Spodná bielizeň
Lokalita: Slovensko
Dátum pridania: 19.10.2017 13:39
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: Michal
Tel/Mobil: 0949891036

Odpovedať na inzerát

Vaše meno:*
Váš email:*
Váš telefón:
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Inzertný portál v.2011, copyright ©2011 rychlypredaj.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ
PARTNERI STRÁNKYReality a nehnuteľnosti, Práca,